Hledáte ocelové plechy řady EN 10028-3 P275?
Jsme předním dodavatelem a prodejcem ocelových tlakových nádob P275NH, P275NL1 a P275NL2. Poskytuje vysokou kvalitu, konkurenceschopnou cenu a MTC.
Stáhněte si P275N MTC Datasheet PDF zde.

Vysoká dodávka{0}}Kvalita EN 10028-3 Ocelové desky řady P275: P275NH, P275NL1, P275NL2
GNEE STEEL je profesionální dodavatel a vývozce jemnozrnných-konstrukčních ocelových plechů pro tlakové nádoby. Specializujeme se naEN 10028-3standardní, nabízející komplexní inventářP275NH, P275NL1aP275NL2ocelové plechy splňující různé průmyslové požadavky.
Ať už potřebujete ocel pro vysokoteplotní -kotle nebo nízkoteplotní-zásobníky plynu, naše produkty řady P275 zaručují vynikající svařitelnost a konzistentní mechanické vlastnosti.
Norma:EN 10028-3
Dostupné stupně:P275N, P275NH, P275NL1, P275NL2
Osvědčení:EN 10204 3.1 / 3.2 (přijato TUV, SGS, BV)
Podmínka dodání:normalizované (N)
Jaký je rozdíl mezi P275NH, P275NL1 a P275NL2?
Pro bezpečnost tlakových nádob je rozhodující výběr správné třídy. Přestože mají stejnou minimální mez kluzu (275 MPa), klíčový rozdíl spočívá v jejichteplota nárazové zkouškya zamýšlené provozní prostředí.
| Třída oceli | Celé jméno / popis | Teplota nárazového testu | Hlavní aplikace |
| P275NH | N + Vysoká teplota | -20 stupňů nebo 0 stupňů | Kotle, tepelné výměníky, vysokoteplotní-nádoby |
| P275NL1 | N + Nízká teplota | -40 stupňů | Standardní tlakové nádoby, skladovací nádrže |
| P275NL2 | N + speciální nízká teplota | -50 stupňů | Kryogenní nádrže, drsná prostředí |
P:Ocelové tlakové nádoby
275:Minimální mez kluzu (MPa)
N:Normalizované
H:Vlastnosti při vysokých teplotách
L:Houževnatost při nízkých teplotách
P275NH / NL1 / NL2 Chemické složení a mechanické vlastnosti
Zajišťujeme, aby všechny naše materiály přísně dodržovaly normu EN 10028-3.
1. Chemické složení (Max %)
| Stupeň | C | Si | Mn | P | S | Ni | Cr | Mo |
| P275NH | 0.16 | 0.40 | 0.80-1.50 | 0.025 | 0.015 | 0.30 | 0.30 | 0.08 |
| P275NL1 | 0.16 | 0.40 | 0.80-1.50 | 0.025 | 0.015 | 0.30 | 0.30 | 0.08 |
| P275NL2 | 0.14 | 0.40 | 0.80-1.50 | 0.020 | 0.010 | 0.30 | 0.30 | 0.08 |
2. Mechanické vlastnosti (při pokojové teplotě)
Mez kluzu:Min 275 MPa (pro tloušťku menší nebo rovnou 16 mm)
Pevnost v tahu:390 - 510 MPa
Prodloužení:min 24 %
Aplikace ocelových desek řady P275
Díky své vynikající svařitelnosti a jemnozrnné struktuře jsou desky P275NH a P275NL1/NL2 široce používány při výrobě svařitelných tlakových nádob pro průmyslové použití:
P275NH:Ideální pro výrobu kotlů, parních bubnů a zařízení tepelných elektráren.
P275NL1 / NL2:Speciálně navrženo pro nádrže na LPG, kryogenní skladovací nádoby a zařízení provozovaná v sub{0}}nulovém klimatu (např. ropné a plynové plošiny na moři).
Proč si vybrat GNEE STEEL?
Velká zásoba:Máme skladem desky P275NH a P275NL1 ve standardních velikostech (tloušťka 6 mm - 100 mm).
Služby zpracování:Řezání plamenem, řezání laserem, ohýbání a vrtání podle vašich výkresů.
Globální export:Vyvážíme do jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky, Středního východu s profesionálním balením.
Zajištění kvality:Všechny desky jsou dodávány s originálními certifikáty o zkoušce mlýnů (MTC 3.1).
Často kladené otázky o oceli P275
Q:Co je ocel třídy P275N?
A:Ocel P275N je svařitelná, normalizovaná jemnozrnná ocel (norma EN 10028-3) pro tlakové nádoby a kotle, nabízející dobré mechanické vlastnosti a svařitelnost, zejména pro dopravu horkých kapalin, s variantami (P275NH, P275NL1, P275NL2) pro zvýšenou nebo nízkou mez kluzu při minimální teplotě 25 MP.
Klíčové vlastnosti:
Norma:EN 10028-3 (evropská norma pro ploché výrobky pro tlakové účely).
Typ:Svařitelná jemnozrnná-ocel.
Stav:Obvykle se dodává v normalizovaném stavu (řízený ohřev/chlazení pro rafinované zrno).
Aplikace:Kotle, tlakové nádoby (ropné, chemické, elektrárny), výměníky tepla, potrubí na horké kapaliny.
mechanika:Min. mez kluzu 275 MPa (lehce se mění s tloušťkou), dobrá pevnost v tahu.
varianty:
P275N:Kvalita pokojové teploty.
P275NH:Pro aplikace se zvýšenou teplotou.
P275NL1/NL2:Pro použití při nízkých-teplotách, s NL2 nabízí zvýšenou houževnatost.
Ekvivalenty:
RÁMUS:WStE 285.
ASTM:A516 Gr. 60 (podobné).
Otázka: Je P275NH ekvivalentní ASTM A516 Grade 60?
A:Jsou podobné, ale ne totožné.P275NH(norma EN) aASTM A516 Gr 60(norma ASME/ASTM) oba mají mez kluzu kolem 260-275 MPa a používají se pro provoz při středních/nižších teplotách. Mají však různé limity chemického složení. Před výměnou si vždy ověřte u svého technika.
Otázka: Můžete zajistit inspekci desek P275NL2-třetí stranou?
A:Ano. Vzhledem k tomu, že P275NL2 se používá v kriticky nízkých-teplotních prostředích, vítáme inspekce- třetích stran od TUV, SGS, BV nebo LR k ověření nárazových testů při -50 stupních .
Otázka: Jaké dokumenty poskytujete se zásilkou?
A:Poskytujeme obchodní fakturu, balicí list, nákladní list, osvědčení o původu a EN 10204 3.1 MTC (Mill Test Certificate).







